Rejestracja do specjalistów: 56 623 56 05  |  Rejestracja POZ: 56 623 56 07Nasi specjaliści

Agnieszka Augustyniak

"Dostosować dietę do osoby a nie odwrotnie"

 

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum w Bydgoszczy, kierunków biologia i dietetyka. Odbyła studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz kurs terapeuty TSR w Centrum Rozwiązań w Toruniu. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i kursach doszkalających z zakresu dietetyki i psychologii.
Zajmuje się konsultacjami indywidualnymi oraz warsztatami dla grup na terenie Torunia, Bydgoszczy i Ciechocinka. Kieruje swoją dietoterapią do osób dorosłych, dzieci, kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Zajmuje się między innymi leczeniem osób odchudzających się, obciążonych chorobami metabolicznymi, chorobami układu krążenia, nerwowego oraz kostno-stawowego.

 

Opis wizyty

Pierwsza wizyta: wywiad kliniczny i żywieniowy, pomiary antropometryczne (analiza składu ciała, pomiar obwodu talii i bioder), wyznaczenie celu, zalecenia żywieniowe.

Wizyta kontrolna: pomiary antropometryczne, omówienie realizacji zaleceń żywieniowych, kontrola celu, dostosowanie zaleceń żywieniowych do osiągniętych rezultatów.

• Możliwość przygotowania indywidualnego jadłospisu na 7, 14 lub 30 dni z przepisami i listą zakupów.

Do kogo kierowana jest usługa:

• dietoterapia dzieci i osób dorosłych

• dietoterapia otyłości

• dietoterapia w cukrzycy, miażdżycy, nadciśnieniu, schorzeniach tarczycy, insulinooporności, schorzeniach przewodu pokarmowego, alergiach, dnie moczanowej, reumatoidalnym zapaleniu stawów itp.

• tworzenie diet specjalnych: dieta ketogeniczna, wysokobiałkowa, wegetariańska, wegańska, dieta przyspieszająca metabolizm, dieta eliminacyjno-rotacyjna itp.