Rejestracja do specjalistów: 56 623 56 05  |  Rejestracja POZ: 56 623 56 07

Zabiegi Okulistyczne Centrum Chirurgii

Operacja zaćmy z wszczepem wysokiej jakości soczewki jedoogniskowej ACRYSOF SA60AT
W cenę wliczony jest zabieg operacyjny, soczewka jedoogniskowa umożliwia wyraźne widzenie dali, kwalifikacja okulistyczna do zabiegu, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne do zabiegu, jedna kontrola w I dobie po operacji zaćmy.
Nowa Cena
2 924 zł
Operacja zaćmy z wszczepem wysokiej jakości soczewki ACRYSOF SN60AT

Operacja z wszczepem soczewki z filtrem światła niebieskiego oraz UV. Soczewka filtruje docierające do siatkówki światło niebieskie podobnie jak zdrowa soczewka w wieku około 30 lat.

3 600 zł 
Operacja zaćmy z wszczepem wysokiej jakości soczewki jednoogniskowej Clareon AutonoMe

Nowa jednoogniskowa soczewka Clareon do wszczepienia podczas zabiegu usunięcia zaćmy za pomocą innowacyjnego, w pełni zautomatyzowanego systemu AutonoMe. 

4 000 zł
Operacja zaćmy z wszczepem wysokiej jakości soczewki jedoogniskowej ACRYSOF IQ
W cenę wliczony jest zabieg operacyjny, soczewka jedoogniskowa, asferyczna z filtrem światła niebieskiego umożliwia wyraźne widzenie dali, kwalifikacja okulistyczna do zabiegu, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne do zabiegu, jedna kontrola w I dobie po operacji zaćmy.
4 000 zł
Operacja zaćmy z wszczepem wysokiej jakości soczewki ACRYSOF TORIC
W cenę wliczony jest zabieg operacyjny, soczewka toryczna likwiduje astygmatyzm, zapewnia ostre widzenie dali, kwalifikacja okulistyczna do zabiegu, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne do zabiegu, jedna kontrola w I dobie po operacji zaćmy.
4 500 zł
Operacja zaćmy z wszczepem wysokiej jakości soczewki RESTOR/PANOPTIX
W cenę wliczony jest zabieg operacyjny, soczewka wieloogniskowa umożliwia ostre widzenie dali, pośredniej pośredniej odległości i bliży bez zastosowania okularów, kwalifikacja okulistyczna do zabiegu, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne do zabiegu, jedna kontrola w I dobie po operacji zaćmy.
6 000 zł
Operacja zaćmy z wszczepem wysokiej jakości soczewki RESTOR TORIC/PANOPTIX TORIC
W cenę wliczony jest zabieg operacyjny, soczewka wieloogniskowa toryczna likwiduje astygmatyzm oraz umożliwia oste widzenie dali, pośredniej odległości i bliży bez zastosowania okularów, kwalifikacja okulistyczna do zabiegu, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne do zabiegu, jedna kontrola w I dobie po operacji zaćmy.
6 900 zł
Dopłata za zaćmę powikłaną

W cenę wliczony jest zabieg operacyjny, soczewka Acrysof jednoogniskowa umożliwia wyraźne widzenie dali, kwalifikacja okulistyczna do zabiegu, konsultacja anestezjologiczna, badania laboratoryjne do zabiegu, jedna kontrola w I dobie po operacji zaćmy.

400 zł
Doszklistkowa iniekcja preparatu Eylea
Cena zawiera doszklistkowe podanie preparatu. 

Nowa cena

 1000 zł

Doszklistkowa iniekcja preparatu Lucentis
Cena zawiera doszklistkowe podanie preparatu.

Nowa cena

 1000 zł

Po 3 iniekcjach badanie kontrolne lekarskie i SOCT w cenie zabiegu
 
Leczenie gradówki - iniekcja Depo Medrolu
W cenę wliczona jest kwalifikacja do zabiegu i zabieg.
400 zł
Operacja podwiniętej / wywiniętej powieki
W cenę wliczony jest zabieg oraz usunięcie szwów.
800 zł
Operacja gradówki
W cenę wliczona jest kwalifikacja do zabiegu, zabieg, usunięcie szwów, badanie histopatologiczne.
500 zł
Redukcja nadmiaru skóry powiek - plastyka powiek

1600 zł

Cena za jedno oko

Usunięcie guzka lub innej zmiany powieki z badaniem histopatologicznym
W przypadku dużych lub licznych zmian indywidualną cenę ustala lekarz. W cenę wliczony jest zabieg, usunięcie szwów, badanie histopatologiczne.
od 500 zł
Kwalifikacja okulistyczna do operacji usunięcia zaćmy z pomiarem soczewki
200 zł
Kwalifikacja okulistyczna do drobnych zabiegów okulistycznych
100 zł
Konsultacja anestezjologiczna

100 zł

 

Przed każdym zabiegiem niezbędna jest kwalifikacja okulistyczna lub okulistyczna i anestezjologiczna. W przypadku niezakwalifikowania się na operację (względy zdrowotne) pacjent ponosi koszty związane tylko z konsultacjami lekarskimi i ewentualnymi badaniami laboratoryjnymi, które do danego momentu zostały wykonane. Opłaty zgodne z cennikiem. Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.