Nowak & Nowak

Wyjdź z kolejki - rozważ prywatny zabieg - PO WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OPERACJI ZAĆMY ZAPRASZAMY TU

Szpital

Szpital

Szpital rozpoczął swoją działalność w 2008 roku.

Cechuje nas przede wszystkim wysoka jakość oferowanych usług, doskonale wykształcony i doświadczony personel medyczny, a także najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i leczniczy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale udoskonalamy jakość świadczonych usług. Stosujemy najnowocześniejsze metody leczenia, gwarantujące wysoką skuteczność.

Zabiegi i operacje 

Przeprowadzane są zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i prywatnie.
Ceniąc czas naszych pacjentów ograniczamy ich pobyt w szpitalu do niezbędnego minimum. Operujemy w ramach Chirurgii Jednego Dnia, czyli w minimalnym czasie (tzn. pacjenci są przyjmowani i wypisywani w ciągu 24 godzin). Taka forma leczenia spotyka się z coraz większym zainteresowaniem pacjentów. Leczenie w ramach Chirurgii Jednego Dnia pozwoli Państwu szybciej wrócić do pełnej aktywności, zmniejsza ryzyko powikłań, skraca pobyt w szpitalu do absolutnego minimum.

Ze wszystkich usług dostępnych w naszym Szpitalu, możecie Państwo korzystać bez angażowania własnych funduszy.
Jest to możliwe dzięki pierwszemu w Polsce programowi finansowania płatnych usług medycznych, MediRaty.
Sprawdź jakie finsowanie możesz uzyskać.  

Szczegółowe informacje na temat płatności ratalnych znajdą Państwo na stronie internetowej MediRaty.pl.
A w naszej Placówce więcej informacji udzieli Personel Rejestracji.

Specjalizujemy się przede wszystkim w urologii.

Jesteśmy jedynym niepublicznym ośrodkiem w Toruniu dysponującym aparaturą do ESWL.Leczenie kamicy układu moczowego metodą ESWL jest bezinwazyjne i bezbolesne, a przy tym daje doskonałe efekty.
W trakcie zabiegu pacjenci nie wymagają podawania znieczulenia ogólnego. Nie ma potrzeby długotrwałej hospitalizacji pacjenta. Skuteczność metody ESWL jest tak znaczna, że w wielu przypadkach pacjenci nie muszą być leczeni operacyjnie.
Kamienie, złogi układu moczowego, z moczowodów usuwamy też podczas zabiegu ureterorenoskopii (URS).
Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, przy użyciu lasera. Metoda URS charakteryzuje się wysoką efektywnością i niskim ryzykiem powikłań.
W leczeniu prostaty wykorzystujemy najnowocześniejszy na świecie zielony laser (XPS-Greenlight ). Obecnie zabieg waporyzacji PVP jest najbardziej skutecznym sposobem leczenia łagodnego rozrostu stercza. Przy tym jest całkowicie bezpieczny, niebolesny i nie wymaga transfuzji krwi. Dodatkowo wykonujemy szereg innych zabiegów z dziedziny urologii.

Kolejnym prężnie działającym obszarem w naszym szpitalu jest okulistyka.

Operacje zaćmy wykonywane są metodą fakoemulsyfikacji, z zastosowaniem najlepszych dostępnych na rynku soczewek Firmy Alcon. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie amerykańskiej Firmy Alcon - Infinity. Operacja polega na usunięciu, poprzez bardzo małe nacięcie, chorej soczewki i wstawienie w jej miejsce nowej sztucznej soczewki. Zabieg wykonuje zawsze doświadczony operator, a pacjent jest pod opieką anestezjologa.
Wykonujemy także doszklistkowe iniekcje a-VEGF. Leczenie takie stosujemy przede wszystkim w zwyrodnieniu plamki żółtej oka związanym z wiekiem (AMD) oraz w powikłaniach cukrzycy i zakrzepu żyły środkowej siatkówki, takich jak torbielowaty obrzęk plamki.

Logowanie