Nowak & Nowak

Wyjdź z kolejki - rozważ prywatny zabieg - PO WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OPERACJI ZAĆMY ZAPRASZAMY TU

Lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Gabinet pediatrycznyPrywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Nowak & Nowak Sp z o.o. świadczy dla Państwa usługi medyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Fachową i w pełni profesjonalną pomoc medyczną otrzymują od nas pacjenci w każdym wieku.
Świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)  ukierunkowane są na profilaktykę zdrowotną, diagnostykę schorzeń, leczenie, zapobieganie lub ograniczanie niepełnosprawności, usprawnianie a także pielęgnację i edukację zdrowotną.

Podstawowym ogniwem systemu jest lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej
, inaczej zwany lekarzem pierwszego kontaktu. Lekarz POZ sprawuje kompleksową opiekę nad pacjentem do niego zadeklarowanym. Lekarz ten decyduje o sposobach leczenia pacjenta, udziela porad w zakresie profilaktyki zdrowotnej. W przypadku, gdy choroba pacjenta wymaga leczenia specjalistycznego, lekarz POZ wydaje skierowanie do poradni specjalistycznej lub szpitala. Realizując świadczenia dla zadeklarowanych pacjentów lekarz POZ współpracuje ściśle z pielęgniarką POZ oraz położną POZ, sprawując kompleksową opiekę nad pacjentami w każdym wieku. W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej lekarz może zlecić lub wykonać badania niezbędne w procesie diagnostyki i leczenia pacjenta. Badania zlecone przez naszych lekarzy POZ można wykonać na miejscu w Przychodni (laboratorium i usg) oraz w Pracowni na Koniuchach 15/5 (rtg). Dbając o zdrowie i wygodę naszych Pacjentów staramy się wyposażać naszą w Przychodnię w najlepszy sprzęt do diagnostyki.


Świadczenia lekarza POZ udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Warunkiem bezpłatnego (opłacanego przez NFZ) korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej jest złożenie deklaracji wyboru lekarza POZ , pielęgniarki POZ oraz położnej POZ. Aby usprawnić proces obsługi pacjentów w naszej Placówce jeszcze przed pierwszą wizytą, już dziś można pobrać z naszej strony internetowej i uzupełnić wyżej wymienione deklaracje.

Do pobrania również następujące druki:
1. Wniosek o wydanie kopii dokumentacji medycznej.
2. Upoważnienie dotyczące uzyskiwania informacji na temat stanu zdrowia pacjenta.

 Poza godzinami pracy przychodni w przypadku nagłych zachorowań można skorzystać z Nocnej i Świątecznej Opieki Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Od 1 maja 2018 roku  świąteczną i nocną opiekę zdrowotną w Toruniu pełnią trzy placówki:

 • Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu ul. Konstytucji 3 Maja 42 - tylko w zakresie opieki pediatrycznej dla dzieci (do 18 roku życia) z prawobrzeżnej części Torunia.
  Numer telefonu dla pacjentów: 56 679 40 40
 • SPZOZ Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu - Miejska Przychodnia Specjalistyczna ul. Uniwersytecka 17 budynek A, wejście od parkingu – dla dorosłych mieszkańców prawobrzeżnej części Torunia.
  Numer telefonu dla pacjentów: 56 611 99 42
 • Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Rodzinnej „Rudak-Med” Sp. z o.o., ul. Podgórska 24 a – dla mieszkańców (dorosłych i dzieci) lewobrzeżnej części Torunia.
  Numer telefonu dla pacjentów: 56 654 78 20

 

W naszej Placówce o Państwa zdrowie dbają następujący lekarze POZ :

 • lek. Piotr Giełdon, Kierownik Przychodni specjalizacja – choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna

  lek. Piotr Giełdon, Kierownik Przychodni (specjalizacja – choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna)

  Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (1996 r.). Specjalizację odbywał na Oddziale Kardiologiczno– Internistycznym Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. Do zespołu medycznego Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak Sp. z o.o. dołączył w 2000 roku, kontynuując specjalizację z chorób wewnętrznych pod kierunkiem dr Barbary Kwiatkowskiej. Od czasu, gdy w PSPL Nowak & Nowak rozpoczął specjalizację z medycyny rodzinnej, pod kierunkiem dr Teresy Włodarczyk, a następnie uzyskał tytuł lekarza rodzinnego, wytrwale i systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach. Ukończył m.in. kursy doskonalące pn. „Profilaktyka POChP w zakresie badań spirometrycznych w POZ” (2010 r.) oraz „Opieka Geriatryczna” (2015 r.). Wykonuje badania ultrasonograficzne, m.in. jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych. Cechuje go ogromna przedsiębiorczość. Zadbał o zinformatyzowanie spółki PSPL Nowak & Nowak, opracowując samodzielnie program informatyczny (pierwsze bazy danych i drukowane recepty). Dąży do wdrażania pionierskich rozwiązań, m. in. profesjonalna dokumentacja elektroniczna wprowadzona została do Przychodni już w roku 2010. Od 2015 pełni funkcję Kierownika Przychodni.

 • dr n. med. Maria Isabel Arias Moliz specjalizacja – medycyna rodzinna

  dr n. med. Maria Isabel Arias Moliz (specjalizacja – medycyna rodzinna)

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego (Uniwersytet w Granadzie – Hiszpania). Doświadczenie zdobyła podczas pracy w Szpitalu Klinicznym PCK Uniwersytetu Autonomicznego w Barcelonie. W 2010 roku obroniła pracę doktorską pt. "Czynniki zakaźne ze schizofrenią" na Uniwersytecie w Granadzie. W Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak Sp. z o.o. pracuje od 2014 roku. Odbyła liczne szkolenia w zakresie dermatologii i ortopedii dla lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wykonuje badania ultrasonograficzne. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego pacjenta, kompleksowa weryfikacja stanu zdrowia podopiecznych, a także nowoczesne spojrzenie na leczenie i medycynę. Przenosi dobre praktyki zdobyte poza granicami Polski na grunt PSPL Nowak & Nowak Sp. z o.o. W bardzo krótkim czasie zjednała sobie zaufanie dużego grona stałych pacjentów, które stale się poszerza.

 • lek. Aleksandra Michałek-Redlińska specjalizacja - medycyna rodzinna

  lek. Aleksandra Michałek-Redlińska (specjalizacja - medycyna rodzinna)

  Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Ukończyła także kurs z zakresu onkologii w podstawowej opiece zdrowotnej oraz leczenia zaostrzeń astmy. Z zainteresowaniem śledzi rozwój gerontologii i laryngologii oraz naukowe nowości w leczeniu zaburzeń nerwicowo-depresyjnych. W Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Nowak & Nowak Sp. z o.o. pracuje od 2016 roku, jednakże już wiele lat wcześniej związana była z Placówką. Wyróżnia ją bardzo zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta.

 • lek. Katarzyna Ostrowska lekarz rezydent

  lek. Katarzyna Ostrowska (lekarz rezydent)

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pochodzi z Elbląga. Staż lekarski podyplomowy odbyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Od stycznia 2016 Rezydentka medycyny rodzinnej w Przychodni Nowak & Nowak.

 • lek. Arletta Bach specjalizacja – pediatria

  lek. Arletta Bach (specjalizacja – pediatria)

  Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Początkowo pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Toruniu. Do Zespołu Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak Sp. z o.o. dołączyła w 2008 roku. Posiada ogromne doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi w ramach praktyki lekarskiej w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Ma dużą łatwość w nawiązywaniu bezpośredniego kontaktu z małymi pacjentami, a także ich rodzicami. Bezpośredni kontakt z pacjentem, a także z rodziną małego pacjenta daje Pani Doktor największą satysfakcję. Regularnie dokształca się zawodowo, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. W wolnych chwilach lubi czytać książki.

 • lek. Karolina Weber-Falkowska specjalizacja – pediatria

  lek. Karolina Weber-Falkowska (specjalizacja – pediatria)

  Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W zawodzie pracuje od 2005 roku. W Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak Sp. z o.o. w Toruniu czuwa nad zdrowiem najmłodszych pacjentów, zaczynając od starannej diagnostyki. Krzewi wśród pacjentów i ich rodziców profilaktykę zdrowotną, uczy jak przeciwdziałać otyłości, stawia na aktywność fizyczną i odpowiednią dietę. Chętnie dzieli się z pacjentami fachową wiedzą medyczną, pisząc artykuły na stronę internetową PSPL Nowak & Nowak. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach zawodowych.

 • lek. Monika Sołtysiak specjalizacja – pediatria

  lek. Monika Sołtysiak (specjalizacja – pediatria)

  Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. W latach 2011 – 2016 pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Toruniu. Interesuje się chorobami z zakresu pulmonologii dziecięcej. Uczestniczyła w 22 Sympozjum Naukowo – Szkoleniowym „Postępy w alergologii i pneumonologii” w Krakowie, a także w licznych konferencjach i szkoleniach PTP. Hobby: bieganie, jazda na rowerze, koncerty, książki, podróże.

 • lek. Wiktor Gmiński

  lek. Wiktor Gmiński

  Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kończąc studia, znalazł się w gronie 5% najlepszych absolwentów Uniwersytetu. Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu. W trakcie stażu z Chorób Wewnętrznych oraz Medycyny Rodzinnej podjął dodatkową pracę na Oddziale Kardiologii - z tą specjalizacją wiąże swoją przyszłość. Uczestniczył również w spotkaniach naukowych, podczas których opracowywał i przedstawiał prezentacje, m.in. na Oddziale Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Dziecięcej omawiał temat „Szmerów niewinnych u dzieci”. W trakcie edukacji w Collegium Medicum UMK należał do Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze Kardiologii i Chorób Wewnętrznych. Podejmował się dodatkowej pracy, pełniąc dyżury studenckie w Klinice Kardiologii, w tym pracowni hemodynamicznej i pracowni ECHO. Brał też udział w studenckich spotkaniach naukowych w zakresie EKG oraz chorób serca. Uczestnik konferencji i kursów doskonalących, m.in. „Coronary Syndromes – questions and answers”, „Podstawowe zagadnienia z zakresu medycyny ratunkowej”, „Kardioregionalia – spotkanie kardiochirurgiczne”. Interesuje się medycyną rodzinną, kardiologią, medycyną sportową. W czasie wolnym wędruje po górach.

Logowanie