Nowak & Nowak

Wyjdź z kolejki - rozważ prywatny zabieg - PO WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OPERACJI ZAĆMY ZAPRASZAMY TU

Zabiegi okulistyczne prywatne (szpital)

Zabiegi okulistyczne prywatne (szpital)

Operacje zaćmy w Zespole Okulistyki Jednego Dnia

Zabiegi w naszym ośrodku przeprowadzają wyłącznie doświadczeni chirurdzy. Pracujemy na sprzęcie i materiałach renomowanej, amerykańskiej firmy Alcon.

Rzetelne kwalifikacje i leczenie pacjentów okulistycznych są możliwe dzięki szeroko rozwiniętej i daleko zaawansowanej diagnostyce. Umożliwia nam to starannie dobrana, wykształcona kadra oraz najlepszej jakości sprzęt:

 • SOCT Copernicus+ - diagnostyka odcinka przedniego i tylnego
 • funduskamera z opcją angiografii fluoresceinowej CX-1
 • laser YAG oraz nowoczesny laser do leczenia siatkówki

Nasi pacjenci mają możliwość kompleksowej diagnostyki i leczenia na najwyższym poziomie.
Dostępna jest również możliwość płatności za usługi medyczne w ratach --> zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

 

 

 


OPERACJA FAKOEMULSYFIKACJI ZAĆMY 

Zabieg polega na rozdrobnieniu zmętniałej soczewki za pomocą ultradźwięków, usunięciu fragmentów i wszczepieniu sztucznej soczewki do oka.

Usługa obejmuje:

 • Kwalifikację okulistyczną do operacji z pomiarem mocy soczewki wewnątrzgałkowej. Kwalifikacja odbywa się w Zespole Chirurgii Jednego Dnia przy ulicy Dekerta 1. Pacjent ma możliwość wyboru rodzaju soczewki – standardowej lub zawierającej dodatek do bliży – możliwość funkcjonowania po operacji bez konieczności używania okularów do dali i czytania – operacja jest jednocześnie korekcją wady wzroku.
 • Kwalifikację anestezjologiczną (w Zespole Chirurgii Jednego Dnia przy ulicy Dekerta 1) – lekarz anestezjolog zapozna się z chorobami przewlekłymi pacjenta oraz  wykona badanie fizykalne. Podczas całego zabiegu będzie monitorował stan ogólny pacjenta, celem zapewnienia choremu pełnego komfortu i bezpieczeństwa.
  Podczas kwalifikacji anestezjologicznej lekarz zapozna się z wynikami badań pacjenta (morfologia, jonogram, koagulogram, poziom glukozy).
  PAMIĘTAJ, aby dostarczyć lekarzowi swoje aktualne wyniki badań.
 • Zabieg operacyjny – przeprowadzony na najwyższej jakości sprzęcie amerykańskiej firmy Alcon, przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.
 • Opiekę nad pacjentem (przygotowanie pacjenta do zabiegu, opieka po zabiegu)  - pobyt w szpitalu trwa około 2-3 godzin. 
 • Kontrolę pooperacyjną w pierwszej dobie po zabiegu, polegającą na szczegółowym badaniu okulistycznym.

  Po opuszczeniu naszego ośrodka pacjent pozostaje w pełni samodzielny. Jedyną uciążliwością jest opatrunek na oku, który pozostaje do dnia następnego. Od 2 doby po operacji można już normalnie funkcjonować. Operacja zaćmy nie jest przeciwwskazaniem do jakichkolwiek zabiegów rehabilitacyjnych. Unikać należy tylko dźwigania w 2-3 tygodnie po zabiegu.

Sprawdź: Jak przygotować się do operacji zaćmy?
Pobierz: Zgoda na zabieg operacji zaćmy.


Doszklistkowe iniekcje a-VEGF

Leczenie takie stosujemy w zwyrodnieniu plamki żółtej oka związanym z wiekiem (AMD) oraz w powikłaniach cukrzycy i zakrzepu żyły środkowej siatkówki (torbielowaty obrzęk plamki). Jest to minimalnie inwazyjny zabieg polegający na podaniu leku Lucentis lub Eylea do wnętrza gałki ocznej za pomocą iniekcji.


Drobne zabiegi powiekowe:

 • kępki żółte
 • podwinięcie i odwinięcie powieki dolnej
 • guzki powiek

Uwaga!
Pacjenci po znieczuleniu miejscowym oraz ogólnym powinni mieć zapewniony transport i opiekę podczas drogi powrotnej do domu.

Galeria zdjęć szpital okulistyka

Logowanie